Kështu e pëson kur tallesh (VIDEO)
Nëse një mbrojtës pëson 5 triblime në më pak se një minutë sigurisht që nuk e ka të lehtë të kontrollojë nervat e tij. Në Brazil kjo ndodh shpesh sidomos kur ke përballë Neymar. Këtë herë rradhën e kishte Ivan Piris, lojtar i San Paolo.

Sulmuesi i Santos e rrotullon kundërshtarin për disa çaste duke i marrë dhe mendtë me ndryshimet e shpeshta të sensit të lëvizjes.

Por triblimi i fundit është fatal. Piris nuk mban mend dhe duke harruar fair-play rrëzon në tokë Neymar. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2012, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori