Kështu feston Neymar kur PSG-ja shënon ndaj Manchester United (VIDEO)
Pëlqej
Neymar nuk mund të luantë ndaj Manchester United në Old Trafford teksa vuan një dëmtim në këmbë ku do detyrohet tëq qëndrojë 60 ditë ajshtë fushave.

Djajtë e kuq fituan 2-0 me golat e Kimbepe dhe Mbappe teksa Neymar nuk i përmbahet emocioneve.

Në një video e publikuar në rrjetet sociale shihet reagimi i Neymari, i cili ngrihet në këmbë sapo skuadra e tij shënon gol, para se të fillojë të festojë si i tërbuar. /albeu.com/


Shtuar më 14/02/2019, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori