Kështu ia dha lamtumirën "Camp Nou" Mascheranos (VIDEO)
Mascherano nuk është më një lojtar i Barcelonës.

Kjo mund të thuhet që mbrëmë kur ai shkeli për herë të fundit si një lojtar blaugrana dhe u përshëndet me të gjithë tifozët.

Për të parë të gjithë momentet kryesore të ceremonisë iu ftojmë të ndiqni videon shoqëruese. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2018, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori