Kështu nuk e kishim parë kurrë, Ronaldo i surprizon të gjithë me modelin e ri të flokëve (VIDEO)
Cristiano Ronaldo është i njohur për modelet e tij të flokëve, kështu që këtë herë ai ndryshoi përsëri flokët e tij dhe befasoi fansat.

Portugezi, i cili aktualisht është në karantinë, vendosi të presë flokët plotësisht dhe dërgoi një mesazh në Instagram.

"Suksesi në jetë nuk matet me atë që arrini, por me pengesat që kapërceni", shkroi Ronaldo.

Siç dihet, Ronaldo ishte pozitiv për Covid 19, kështu që ai është në karantinë dhe po pret dy teste negative për t’u kthyer në detyrimet e tij në klub.
Shtuar më 21/10/2020, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori