Këto janë këpucët e reja të Xherdan Shaqirit (FOTO LAJM)

Kosovari Xherdan Shaqiri ka prezantuar këpucët e tij më të reja Mercurials, të markës Nike, me të cilat do të luajë në ndeshjet e ardhshme për Liverpoolin dhe Zvicrën.

Këpucët e reja të Shaqës ngjyrë hiri të kombinuara me të verdhë, janë me grykë si dhe kanë të vendosur tre flamuj në pjesën e jashtme, të Zvicrës, Kosovës dhe Shqipërisë.

Shaqiri luajti 65 minuta në barazimin e Liverpoolit 1-1 me West Hamit të hënën në Premier League. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2019, ora 22:45
F.h
e Mërkurë 6 Shkurt 2019, Ora 10:36
Kepucet nuke po luajshin vet e gjerdani po priton per me luajt valla.
Ledi
e Mërkurë 6 Shkurt 2019, Ora 18:52
Po e vertet Shaqiri eshte dembel dhe kete e verejme ne cdo ndeshje, fshehet pa's lojtareve, topin sa po e pranon per nje sekond e kethen prap dhe as njehere nuk ben depertime individuale per te rrezikuar porten sikurse Salah app Mane e te tjer. Ky ose ka frik mos e humb topin ose eshte edhe dembel. Talent posedon por me kete lone nuk bene diferencen. Jemi pritur shume por kot.
Ledi
e Mërkurë 6 Shkurt 2019, Ora 18:55
Po e vertet Shaqiri eshte dembel dhe kete e verejme ne cdo ndeshje, fshehet pas lojtareve, topin sa po e pranon per nje sekond e kethen prap dhe as njehere nuk ben depertime individuale per te rrezikuar porten sikurse Salah apo Mane e te tjer. Ky ose ka frik mos e humb topin ose eshte edhe dembel. Talent posedon por me kete loje nuk bene diferencen. Kemi pritur shume por me kot.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori