Kjo pamje i tronditi të gjithë pas tërmetit në Filipine (VIDEO)
Një tërmet prej 6.3 ballësh tronditi Filipinet disa ditë më parë duke shkaktuar dëme materiale dhe disa të lënduar, ndërsa sëfundmi në rrjetet sociale janë duke qarkulluar të asaj dite të frikshme.

video duket momenti pas tërmetit ku vërehet se si derdhet uji nga pishinat në grataçielën disa dhjetra metra të lartë, shkruan Albeu.com.

Për fat të mirë në këtë ndërtesë nuk pati dëme në njerëz, megjithatë pamjet të bëjnë të kuptosh forcën me me të cilën tërmetet godasin herë pas here zonat e banuara. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2019, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori