Kjo video e Mourinhos do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO)
Jemi mësuar që Jose Mourinho ta shohim si pretagonist kryesor në mediat sportive për veprimet dhe deklaratat që ai bën.

Së fundmi klubi i Manchester United ka shpërndarë një video shumë gazmore me në qendër Mourinhon.

Teksa gazetarët po komentonin në fushën e blertë rreth ndeshjes, aty shfaqet tekniku portugezi dhe shkakton të qeshura tek këta të fundit.

Ai del pas krahëve dhe mënyra se si drejtohet drejt kamerave, tregon një anë tjetër gazmore përveç asaj ironike që jemi mësuar të shikojmë. /albeu.com/

Shtuar më 21/07/2018, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori