Klasi nuk ka moshë, pasimi-piruetë i Hagit (VIDEO)

Në moshën 48-vjeçare "Maradona i Karpateve" nxjerr nga repertori i tij një kryevepër. Gjatë ndeshjes së djeshme miqësore mes veteranëve të Galatasaray dhe atyre të Barcelonës ish kampioni rumun Gheorghe Hagi ka dhënë një pasim që do e kishte zili çdo futbollist.

Edhe pse e rishikon disa herë mënyrën e realizimit është e vështirë të kuptosh mënyrën se si ka mundur të bëjë diçka të tillë.

Sigurisht që klasi nuk njeh moshë në këtë rast. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori