Klopp dhe Salah kthejnë në traditë, përqafim në tunel para çdo ndeshjeje (VIDEO)


Jurgen Klopp dhe Mohamed Salah e kanë një traditë, ku përqafohen para çdo fillimi të ndeshjes.

Dyshja kanë një marrëdhënie të shkëlqyer mes veti, në fushë dhe jashtë saj.

Salah ka arritur të shënojë 75 gola në 111 ndeshje. Pjesë e kësaj është edhe marrëdhënia e mirë që e kanë dyshja jashtë fushës.

“Raporti me Jurgen Klopp? Është shumë i mirë. Ai flet me mua si shokë”.

“Ai di si të trajtojë të tjerët në mënyrë e mirë, si në fushë ashtu edhe jashtë saj”.


“Ai është shumë i mirë, mund të them se është një njeri shumë i mirë”, kishte thënë ai për Daily Express.

Shtuar më 20/09/2019, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori