Koha kur Lionel Messi kopjonte golin e Maradonës (VIDEO)

Ai padyshim është lojtari më i mirë botë, dhe këtë gjë e ka vërtetuar që kur ishte i një talent i vërtetë.

Lionel Messi ka aftësi që asnjë lojtar tjetër nuk i ka. Por ai ka shënuar një gol si të legjendës, Diego Maradona.

Atëherë "pleshti" ishte vetëm 19-vjeç, kur shënoi këtë gol fantastik. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori