Kosova kalon në epërsi ndaj Maltës (VIDEO)

Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Maltës në "Fadil Vokrri".

Ai që ka shënuar është Benjamin Kololliminutën e 30'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori