Kosova shënon dy, shqipet janë të jashtëzakonshëm (VIDEO)
Danimarka ka arritur të barazojë rezultatit përballë Kosovës falë një penalltia të shkaktuar nga Herolind Shala në minutën e 62’.

Ylli danez i sapofutur në lojë Cristian Eriksen e mori përsipër dhe u tregua i saktë përballë Ujkanin dukë i çuar shifrat në 1-1.

Por vetëm 3 minuta më vonë Kosova me armën më të fortë kundërsulmin ka arritur të kalojë përsëri në avatazh me Celina.

Momentalisht po luhet minuta e 68’. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori