Ku shkoi Neuer para penalltive? (VIDEO)
Manuel Neuer ishte heroi i Bayern Munchen në suksesin e djeshëm në Kupën e Gjermanosë përballë Bayer Leverkusen. Bavarezët kaluan në gjysmëfinale falë penalltive, por para ekzekutimit të tyre portieri gjerman vrapoi drejt dhomave të zhveshjes.


Ai shkoi në tualet për nevojat personale, por u kthye prej andej më i "frymëzuar" se kurrë duke i dhënë biletën Bayernit për në fazën tjetër.

Raste të tilla të futbollistëve ka pasur edhe në të kaluarën me protagonistë gjermanët e tjerë Mario Gotze dhe Jens Lehman, shkrun "Mundo Deportivo". /albeu.com/

Mario Gotze:Jens Lehman:


Shtuar më 09/04/2015, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori