Kukësi-Tirana / Verilindorët në avantazh, Vangjeli dërgon topin në rrjetën e portës së tij (VIDEO)
Zhbllokohet sfida, verilindorët kalojnë në avantazh pas autogolit të Kristi Vangjelit.

Meritë për këtë avantazh ka padyshim Musta, i cili depërtoi bukur nga e majta dhe harkoi një top në zonë për Shkurtaj, por i pafat Vangjeli, i cili padashje e devijon në portën e tij.
Shtuar më 21/02/2020, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori