Kupa e Afrikës, Mali barazon me Cameroon (VIDEO)
Ndeshja mes Malit dhe Cameroon-it në Kupën e Afrikës ka përfunduar në barazim 1-1.

Kanë qenë lojtarët e Malit që kanë shënuar golin e parë në minutën e 71-të të takimit me Sambou Yatabara.

Ndërsa, rezultati është barazuar nga Ambroise Oyongo Bitolo./albeu.com/

Shtuar më 20/01/2015, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori