Kur Iniesta turpëroi lojtarët e Spartakut (VIDEO)
UEFA sot kujtoi të mrekullueshmin Andres Iniesta.

Iniesta shënoi një epokë në Barcelonë, ​​dhe Messi e lavdëronte impaktin dhe lojën e tij fenomenale dikur.

“Kishte diçka që gjithmonë më mahniste. Në këtë moment mendoni se do ta ndaloni, se do t’i merrni topin, por thjesht nuk mundeni”, tha Messi dikur.

Sot, UEFA kujtoi një nga lëvizjet më të mira të “magjistarit” legjendar.
Shtuar më 29/10/2020, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori