Kur loja bëhet e mërzitshme! Ky kameraman meriton Topin e Artë (VIDEO)


Gjatë Botërorit FIFA vendosi një rregull që kameramanët që filmonin ndeshjet të mos fokusoheshin tek vajzat e bukura në stadium.

Megjithatë ky rregull u thye gjatë Botërorit dhe vazhdon të thyhet ende.

Këtë e vërteton një video e shpërndarë në rrjetet sociale e cila po bënë xhiron e botës.

Bëhet fjalë për një ndehsje futbolli që mësa duket e ka mërzitur kameramanin dhe ky i fundit ka nisur të filmojë një bukuroshe seksi në stadium.

Vajza duket se i ka marrë mendjen kameramanit me format e saj "bombastike" dhe për këtë arsye kameramani po cilësohet si fituesi i vërtetë i Topit të Artë. /albeu.com/


Shtuar më 17/09/2018, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori