Ky 85 vjeçar sfidon të gjithë yjet e futbollit (VIDEO)
Një video e një pensionisti 85-vjeçar po bënë xhiron e botës .

E vecanta e kësaj video është se i moshuari tregoi aftësitë e tij të mrekullueshme në freestyle të futbollit në rrugët e Huanuco, Peru.

85 vjecari quhet Feliciano Martel dhe i ka lënë të gjithë me gojë hapur me aftësitë e tij, në veçanti me driblimet dhe xhonglimet që realizoi.

Për më shumë juftojmë të ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori