Ky driblim i Neymar nuk duhet humbur për asnjë arsye, i rrallë (VIDEO)
PSG fitoi ditën e sotmë përballë Angers me rezultatin 2-1.

Një nga protagonistët kryesorë në këtë ndeshja ka qenë sulmuesi brazilian Neymar i cili përvecse ka shënuar gol dhe ka shuruar një assist ka bërë edhe një driblim fantastik përballë dy kundërshtarëve.

Braziliani kaloi një moment të vështirë për shkak të dëmtimit i cili e la për një kohë të gjatë jashtë fushave.

Neymar ka dashur që ta mbyllë në mënyrën më të mirë të mundshme këtë sezon me PSG duke dhënë maksimumin. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2019, ora 21:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori