Ky është berberi zviceran i Kombëtares shqiptare (VIDEO)
Futbollistët e Kombëtares shqiptare tashmë nuk duhet të shqetësohen as për “look-un” e tyre gjatë Kampionatit Evropian.

Ata tashmë kanë berberin e tyre, zviceranin Ori, i cili ka ardhur nga Zurichu.

Ori fillimisht ka qenë vetëm berber i Armando Sadikut dhe Berat Gjimshitit, ndërsa tashmë është bërë edhe i Kombëtares Shqiptare të Futbollit.
Shtuar më 05/06/2016, ora 17:42
Tttt
e Dielë 5 Qershor 2016, Ora 21:42
Po turk eshte ky ore e jo zviceran !!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori