Ky është festimi i çmendur i Diego Simeones pas golit të Maria Gimenez (VIDEO)

Goli i parë i Atleticos së Madridit ndaj Juventusit erdhi në minutën e 78', nga Jose Maria Gimenez, por ekipi i Simeones kishte minuta që e kërkonte me ngulm golin.

Dhe në fakt, pas golit të parë të shënuar, festimi dhe çlirimi ishte aq i madh nga trajneri Diego Simeone, gjë që duket qartë edhe nga festimi i tij.

Atletico Madrid fitoi me rezultatin 2-0 në fun të ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori