Ky është jahti që bashkon Messin me Ronaldon (VIDEO)
Dy kampionët e Juventus dhe Barcelona, sipas shtypit spanjoll, kanë marrë me qira të njëjtin mjet të kushtueshëm lundrimi (natyrisht, në kohë të ndryshme) për të kaluar pushimet me familjet e tyre në det të hapur mes Ibiza-s dhe Formenetra-s.

Bëhet fjalë për jahtin “Blue Jay”, që i ka kushtuar atyre 19 mijë euro dita.
Shtuar më 13/08/2018, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori