Ky është momenti kur Messi del nga vetja dhe godet kundërshtarin (VIDEO)
Athletic Bilabo ka fituar Superkupën e Spanjës pasi që ka mposhtur Barcelonën me rezultat 3-2 pas kohës shtesë.

Në minutën e 121-të Lionel Messi u ndëshkua me karton të kuq pasi goditi kundërshtarin.

Kjo mund të jetë Superkupa e fundit e Messit në Spanjë pasi që përfolet se do të largohet nga Camp Nou.
Shtuar më 18/01/2021, ora 08:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori