E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Laçi-Bylis, vendasit dyfishojnë shifrat (VIDEO)
Laçi ka dyfishuar shifrat ndaj Bylis.

Është Lushka ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën 52. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2020, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori