Laget edhe Mourinho, ja reagimi i "Special One" (VIDEO)
Pëlqej
Trajneri i Chelseat Jose Mourinho është personi i radhës i njohur që ka realizuar sfidën e lagies me ujë të akullt për ALS "IceBucketChallenge". "Special One" ishte nominuar nga sulmuesi i tij Didier Drogba dhe Lebo Mahuba.

Tekniku portugez bëri edhe tre nominimet e tij: vajzën Matilda, këngëtarin e famshëm kanadez Bryan Adams dhe Jamex McAvoy. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori