Lamborghini zbulon Huracan STO dhe lajmëron presidentin e ri (VIDEO)
Lamborghini ka zbuluar Lambroghini-n Huracan STO.

Bëhet fjalë për një makinë super sportive për përdorim në rrugë, e frymëzuar nga tradita sportive e serisë Huracan Super Trofeo EVO të zhvilluara posaçërisht për kampionatin e markës Lambroghini, Lamborghini Squadra Corse, por edhe nga Huracan GT3 EVO, fituese tri herë e garës prej 24 orësh të Daytona-s dhe dy herë e garës prej 12 orësh të Sebring.
Shtuar më 18/11/2020, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori