Lamtumira, Balotelli ikën me Ferrari pa përshëndetur tifozët (VIDEO)
Pëlqej
Pak tifozë ishin grumbulluar jashtë "Milanellos" për ti dhënë lamtumirën Mario Balotellit që së shpejti pritet të firmosë për Liverpoolin.

Sulmuesi italian, pasi u takua me shokët dhe stafin e Milanit, nuk e uli xhamin e Ferrarit të tij për të përshëndetur tifozët.

Dhe teksa Super-Mario largohej nisën edhe të sharat nga tifozët. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori