Largohet Shqipja, "shpërthejnë" Gaz Paja dhe Salsano (VIDEO)
View this post on Instagram

Mos Shqipe... 😢😢😢

A post shared by Salsano Rapi (@salsanorrapi) on

Shqipja u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni “PërPuthen” në Top Channel. Largimi i saj ka shkaktuar jo pak debate në rrjet.

Ndërkohë, nëpërmjet një videoje komike në Instagram, Salsano Rrapi dhe Gaz Paja kanë shprehur “dhimbjen” për largimin e Shqipes.

“Mos Shqipe...” shkruan Salsano krahas videos.

Pas vendimi për të përjashtuar ka reaguar edhe vetë Shqipja. E ndërsa pritje mbase që ajo të kërkonte ndjesë, 28-vjeçarja, me një postim në Instagram, ku poston foto nga studio, shkruante: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”.


Shtuar më 24/10/2020, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori