Lazio e Strakoshës ngushton rezultatin ndaj Napolit (VIDEO)
Lazio ka nguashtuar rezultatin ndaj Napolit në "San Paolo".

Ai që ka shënuar është sulmuesi italian, Ciro Immobile në minutën e 65'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori