Lazio më afër finales, mposht Romën (VIDEO)
Lazio ka marrë rezultat tejet të mirë në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, duke e mposhtur 2:0 Romën.

Sergej Milinkovic-Savic dhe Ciro Immobile shënuan për fitoren 2:0 të Lazios. Ndeshja kthimit zhvillohet në fillim të muajit prill.
Shtuar më 01/03/2017, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori