Leganes befason Real Madridin (VIDEO)


Leganes ka befasuar Real Madridin duke barazuar rezultatin në "Santiago Bernabeu".

Ai që shënuar sulmuesi argjentinas, Guido Carrillo në minutën e 23'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 26'. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2018, ora 21:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori