Leganes befson Real Madridin (VIDEO)
Leganes ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit në "Municipal de Butarque".

Ai që ka shënuar është sulmuesi danez, Martin Braithwaite në minutën e 30'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2019, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori