Legjenda e futbollit në salla tallet me kundërshtarin (VIDEO)
Falcao është cilësuar si futbollisti më i mirë në historinë e Futsall dhe 37-vjeçari nuk le ndeshje pa e vërtetuar një fakt të tillë. Në ndeshjen mes Sorocaba dhe Carlos Barbosa, Falcao kreu një veprim shumë mjeshtëror.

Mbrojtësi tentoi ti merrte topin por braziliani e nxorri "huq" me një sombrero shumë të bukur. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori