Leicesteri barazon rezultatin ndaj Cityt (VIDEO)
Pëlqej
Leicester City ka barazuar rezultatin ndaj Manchester Cityt në "King Power Stadium".

Ai që ka shënuar është futbollisti Allbrighton në minutën e 73'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2018, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori