Leipzigu shënon golin e avantazhit ndaj Napolit (VIDEO)

Leipzigu ka bërë çmendurinë në "San Paolo", duke shënuar edhe golin e dytë ndaj Napolit.

Ai që shënoi ishte sulmuesi 23-vjeçar, Bruma duke përmbysur shifrat ndaj italianëve.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 76'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori