Lenjani fantastik, shënon dhe i jep avantazhin Sionit (VIDEO)
Ermir Lenjani sapo ka shënuar golin e avantazhit për skuadrën e Sion që po luan në transfertë ndaj Zhurich.

Shqiptari tundi rrjetën brenda zonës duke shfryëztuar mjaft mirë një top që i erdhi nga shokur i skuadrës.

Sion aktualisht po udhëheq 1-2 falë golit të Lenjanit. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori