Leo Messi dhuron spektakël në stërvitjen e sotme (VIDEO)
Pëlqej
​Ylli i Barcelonës, Leo Messi sa herë që luan për skuadrën dhe Kombëtaren përgatitet të dhurojë spektakël në fushën e gjelbër.

Messi është një nga futbollistët më të dashur për tifozët katalanas, për shkak të mënyrës së tij të lojës dhe golave të jashtëzakonshëm që ai shënon.

Por, ai edhe më i jashtëzakonshëm është në stërvitje, momente të cilat fatkeqësisht tifozët nuk kanë shumë rast ti shohin.

Me anë të një videoje, Barcelona tregon spektaklin dhe golat e pabesueshëm që argjentinasi shënonstërvitje, duke turpërua kështu edhe bashkëlojtarët e tij. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori