E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Leonardo kërkon 8,5 milionë euro dëmshpërblim (VIDEO)
8.514.952 euro. Kjo është shuma që kërkon ish Drejtori Sportiv i Paris Saint Germain Leonardo, pasi u pezullua për shkak të një përplasjeje fizike që pati me një arbitër në majin e 2013-ës.

Braziliani u dënua me 9 muaj pezullim, të bëra 14 në Apel.

Pas sentencës që ia fshiu dënimin, ish trajneri i Milanit dhe Interit ka vendosur të kalojë në kundërsulm duke kërkuar një dëmshpërblim për humbjen e vendit të punës te PSG. /albeu.com/

Në videon e mësipërme mund të shihni momentin e përplasjes së tij me arbitrin.
Shtuar më 16/01/2015, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori