Lepurushat e skuadrës, Hysaj i nxjerr të palarat shokëve të ekipit (VIDEO)

Pëlqej
Atmosfera në ekipin Kombëtar është mjaft mirë, që edhe vetë lojtarët po argëtohen tej mase.

Pas ditës së djeshme, ku lojtarët e rinj të afruar për herë të parë në grumbullim ia morën këngës, një traditë kjo për grupin kuq e zi, sonte, është Hysaj ai që bën humor me shokët.

Në një video të postuar në Instagram, ai tallet me Sadikun, Grezdën dhe Strakoshan, teksa me filtrat e fytyrës, i bën si “lepurushë”.

Theksojmë se Shqipëria do të luaj miqësoren ndaj Norvegjisë me datë 26 mars në "Ebasan Arena". /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori