Lingard shkurton diferencat në Old Trafford (VIDEO)

Manchester United ka shënuar golin e parë ndaj Burnley në "Old Trafford"

Ai që ka shënuar golin është sulmuesi Jesse Lingard që e futi topin me një finter.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 54'-të. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2017, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori