Lionel Messi "MBRETI" i goditjeve të dënimit (VIDEO)

Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e katërt ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium".

Ai që ka shënuar është përsëri Lionel Messi në minutën e 65'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori