Lionel Messi shënon super-gol kundër Deportivos (VIDEO)
Lionel Messi ka treguar klasin e tij kundër Deportivos, duke shënuar një super-gol me kokë.

Ai ka shënuar golin e parë të ndeshjes mes La Corunas dhe Barcelonës.

Topin për Messin e krosoi kroati Ivan Ratikiç./albeu.com/

Shtuar më 18/01/2015, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori