LIVE/ Varrimi i terroristit grek, ekstremistët bëjnë thirrje për djegien e shqiptarëve (VIDEO)
Ka nisur ceremonia e terroristit grek Kostantinos Katsifas që u neutralizua nga RENEA pasi qëlloi me armë ndaj tyre.

Kortezhi prihet nga ekstremisti i Agimit të Artë Babis Harallamb Karathanos, i njohur për aktititetin e tij kundër Shqipërisë, po ashtu i dyshuar si pjesëmarrës në vrasjen e ushtarit dhe oficerit shqiptar në Peshkëpi.
Shtuar më 08/11/2018, ora 13:30
Mirko
e Enjte 8 Nëntor 2018, Ora 14:18
Nuk e marr vesh se ku jemi ne Shqipëri apo në Greqi e kuptoj se jemi në demokraci por çdo shtet ka rregulla po varroset një terrorist (shqiptar grek italian nuk ka rendesi) dhe jo Dule Barka...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori