Liverpool barazon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Real Madridit në "NSC Olimpiyskiy Stadium".

Goli është shënuar nga Sadio Mane në minutën e 55'-të, duke rihapur ndeshjen.

Sfida po zhvillohet dhe është minuta e 59'-të. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 22:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori