Liverpool, Balotelli shënon dhe i fut një të qeshur (VIDEO)
Penalltitë nuk kishin të mbaruar në ndeshjen e Capital One Cup mes Liverpool dhe Middlesbrough, e përfunduar në shifrat 14-13. Disa futbollistëve iu desh të godisnin dy herë nga pika e bardhë e penalltisë dhe një prej tyre ishte edhe Mario Balotelli.

Pasi realizoi edhe 11-metërshi e dytë sulmuesi italian u kthye nga portieri Jamal Blackman dhe tifozët e Liverpool duke buzëqeshur.

SuperMario shpreson të shënojë edhe në derbin e fundjavës kundër Everton. /albeu.com/


Shtuar më 24/09/2014, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori