Liverpool befasohet në shtëpi, Newcastle e ndëshkon (VIDEO)
Liverpooli e ka parë shumë shpejt veten në disavantazh ndaj Newscastle për 0-1.

"Redsat" janë ndëshkuar nga një kundërsulm përfekt i miqve me anë të Willems në minutën e 7'.

Ai ka shmanguar mbrojtësin dhe me një goditje të fortë me të majtën ka mposhtur Adrianin duke e dërguar topin në cepin e portës.
Shtuar më 14/09/2019, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori