Liverpool dështon edhe ndaj Valerengas (VIDEO)
Vazhdon të mos triumfojë në ndeshjet miqësore skuadra e Liverpool pasi edhe këtë herë në një ndeshje miqësore të zhvilluar në Norvegji kundrejt skuadrës së Valerengas, Liverpool nuk shkon më shumë se një barazaim 3-3.

Edhe pse një ndeshje e cila ka pasur plot gola të shënuar nga të dyja palët skaudra e Liverpool vazhdon të mos bindë në ndeshjet miqësore.

Liverpool-Velerenga një ndeshje goleade u zhvillua sot në mbrëmje në Norvegji në orën 19:00.

Për Velerengan shënuan Strand në minutën 14' më pas Ogude në minutën e 18' me anë të një 11-metërshi dhe Fellah në minutën e fundit të takimit 90+'.

Kurse përsa i përket Liverpoolit shënuan Carroll në minutat e fundit të pjesës së parë 43' dhe më pas Agger me dy golat e tij në minutat 83' dhe 88'. /albeu.com/

Shikoni golat:

value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=S19NF5H96nfInjfO" />value="always" />value="true" />http://videa.hu/flvplayer.swf?v=S19NF5H96nfInjfO" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />
http://videa.hu/videok/sport/valerenga-oslo-3-liverpool-S19NF5H96nfInjfO" title="Valerenga Oslo 3-3 Liverpool">szólj hozzá: Valerenga Oslo 3-3 Liverpool
Shtuar më 01/08/2011, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori