Liverpool dyfishon rezultatin, Matip fantastik me kokë (VIDEO)


Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Southampton.

Golin e dytë e ka shënuar Matip me një godtije fantastike me kokë.

Topi është krosuar nga goditja e kendit dhe Matip ka kërcyer më shumë se të gjithë duke devijuar fuqishëm topin drejt rrjetës. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori