Liverpool dyfishon rezultatin përballë Southampton (VIDEO)

Liverpool ka arritur të shënojë golin e dytë dhe të qetësisë përballë Southamton, sfidë e vlefshme për javën e dytë të Premier Ligë.

Sulmesi kryesor Roberto Firminio ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në minutën e 71’. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2019, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori