Liverpool humb betejën ndaj Southampton (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Skuadra e Southamptonit ka bërë një hap të madh drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Liverpoolin me rezultat minimal 1:0.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e shënoi Redmond në pjesën e parë.

Kujtojmë se Liverpool ende ka mundësi që të kaloi në finale, kur pas dy javësh do të luaj ndaj Southamptonit në Anffield Road. /Albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 23:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori